«

»

Pro 19

Zhubnout zdravě

Dá se zhubnout zdravě a efektivně?  Pokud dodržíte několik postupů, úspěch se brzy dostaví. Tady je pár tipů jak na to:

  • Hodně pijte. Říká se, že hlad je převlečená žízeň – a často je to pravda. Denně vypijte 2 až 3 litry tekutin. Pozor však na sladké limonády, které obsahují velké množství cukru. Dávejte přednost obyčejné vodě, neslazeným čajům a minerálkám. Mějte na stole pořád džbánek s vodou a pijte každou hodinu minimálně jednu skleničku.
  • Jezte více ovoce a zeleniny, vhodné jsou například sušené meruňky. Dodají totiž tělu cukr, bez kterého jsme nervózní a lehce podlehneme touze vyprázdnit ledničku a zároveň mají méně sacharidů, a tedy i kilojoulů než třeba hrozinky nebo datle.
  • Obohaťte svůj jídelníček o vlákninu. Každou porci vlákniny zapijte sklenicí vody. Díky ní totiž nabyde, zaplní žaludek, a vy se budete cítit sytá. Vlákninu obsahují různé cereální tyčinky, müsli a většina toho, co je označováno jako racionální výživa. Dávejte přednost potravinám z celozrnné mouky. Pečivo z celozrnné mouky dodává tělu mnoho vitaminů, minerálních látek a vlákniny. A právě díky vláknině pocit sytosti vydrží déle, než když jíte bílé pečivo. Avšak energetická hodnota je stejná jako u bílého pečiva.
  • Hubněte pomalu. Představte si, kdybyste zhubla jen jeden kilogram za měsíc, budete za rok o 12 kilogramů lehčí. Není to nádherná představa? Abyste shodila jedno kilo za měsíc, nemusíte držet drastickou dietu, stačí změnit stravovací a pohybové návyky.

Při hubnutí napomáhají i přípravky, které jsou vyrobeny na přírodní báze s antioxidanty. Patří mezi ne Green coffe, Raspberry ketone, Garcinia cambogia a jiné. Nejznámější a nejprodávanější na ebay a amazone za rok 2016 jsou například výrobky, které naleznete například na web stránce  www.prirodne-chudnutie.sk  a zde si o nich můžete přečíst zajímavé informace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *